باشگاه های فرزانگان پویا


باشگاه فعالیت های قرآنی و مذهبی


در این باشگاه دانش آموزان علاقمند به منظور آشنایی و کسب مهارت های قرآنی و مذهبی از قبیل روانخوانی و قرائت قرآن، تفسیر قرآن و نهج البلاغه، اذان و احکام و سایر موارد گرد هم آمده و با تمرین و برگزاری دورههای تخصصی آموزشی و... کشف استعدادها برای مسابقات 8 گانه فرهنگی مذهبی که در سطح منطقه و استان تهران برگزار می گردد آماده می شوند.


باشگاه مهربانی


این باشگاه با هدف ایجاد فرهنگ نیکوکاری و تجدید رسم انسان دوستی و همچنین کمک به همنوعان و آموزش و ترویج این مهم در بین دانش آموزان عزیز فعالیت خود را از سال 94 به طور رسمی و با حمایت بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان آغاز کرده است و فعالیت هایی از قبیل برگزاری مراسم گوناگون، برپایی غرفه های مهربانی، بازارچه خیریه و ... نموده است.


باشگاه ورزشی


به منظور تشکیل تیم های ورزشی دبیرستان فرزانگان پویا در رشته های مختلف فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال، پینگ پنگ و ... و ایجاد هماهنگی بیشتر بین اعضای تیم تحت نظر مربیان متخصص هر رشته این باشگاه به فعالیت می پردازد.


باشگاه موسیقی و هنرهای آوایی


در این باشگاه به منظور کشف استعدادها و شناخت دانش آموزانی که از کودکی و نوجوانی به یادگیری موسیقی پرداخته اند و توانایی و مهارت نواختن سازهای گوناگون یا خوانندگی و آواز دارند فعالیت های گوناگونی برگزار میشود تا از بهترین های آنها در مسابقات تکنوازی و تکخوانی و گروه سرود دبیرستان فرزانگان پویا استفاده و به رشد و پیشرفت آنها تحت نظر مربیان متخصص کمک شود.


باشگاه ادبیات


جهت تقویت روحیه ادبی دانش آموزان و همچنین کشف استعداد ها و رشد مهارت های علاقمند به حوزه های شعر، داستان نویسی، مطالعه و تحقیق و ... و همچنین تشکیل گروه های ادبی جهت تولید محتوای نوشتاری مانند نشریه، نشریه های دیواری، سایت، اخبار و روزنامه و ... باشگاه ادبیات دبیرستان از بین دانش آموزان عضو می پذیرد.


باشگاه عکاسی


عکاسی به عنوان یکی از هنرهای مدرن بین نوجوانان و جوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است و امروزه با در دسترس بودن دوربین های عکاسی (چه پیشرفته چه معمولی و دوربین های تلفن همراه) به منظور آموزش و کسب مهارت در دانش آموزان و همچنین شرکت آنها در مسابقات منطقه و استان و همچنین تشکیل گروهی از دانش آموزان علاقمند جهت مستند سازی رویدادهای دبیرستان باشگاه عکاسی به فعالیت میپردازد.


باشگاه هنرهای تجسمی و دستی


این باشگاه با هدف کشف استعدادهای دانش آموزان در حوزه های مختلف و متنوع هنری و همچنین رشد و شکوفایی آنها جهت کسب مهارت فردی و گروهی و همچنین شرکت آنها در مسابقات گوناگون به فعالیت می پردازد.


باشگاه هنری سینما و تئاتر


دانش آموزانی که علاقمند به بازیگری، تئاتر، نمایشنامه نویسی، نمایشنامه خوانی، ساخت فیلم و تیزر و ... می باشند می توانند علاوه بر یادگیری و کسب این مهارت ها به رشد و شکوفایی رسیده و در گروه های مختلف مدرسه اعم از گروه تئاتر دبیرستان عضو شده ودرمسابقات مختلف منطقه در حوزه های مختلف هنرهای نمایشی شرکت نمایند.