دبیرستان فرزانگان پویا

مدرسه ای جهانی و منطبق بر استانداردهای بین المللی


در دنیا امروز یکی از راهکارهای ماندگاری و برتری بر سایر رقبا افزایش سطح رضایتمندی مخاطبان از طریق ارتقاء سطح کیفی خدمات است. سیستمای مدیریتی از قبیل استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ISO 9001 و استاندارد مدیریت سیستم آموزشی IWA2 دارای مجموعه ای از الزامات می باشد، مجتمع آموزشی هوشمند فرزانگان پویا، رسالت خویش را تلاش در جهت ارائه خدمات بهینه به دانش آموزان و اولیای آنها برای ایجاد محیطی پویا در راستای برتری در کسب نتایج علمی مرتبط در کشور می داند.دبیرستان فرزانگان پویا

آکادمی تخصصی زبان CAMBRIDGE


خرسندیم که با افتخار اعلام نماییم با به کار گیری جدید ترین متد ها و تکنولوژی آموزش زبان گامی نوین را در این عرصه برداشته ایم. با توجه به هوشمند بودن مدرسه و قابلیت استفاده از برد هوشمند با ارائه عکس، تست و تمرین های مختلف زبان آموزان را با لغات مختلف زبان انگلیسی و نحوه کاربرد آنها در جملات و همچنین با مهارت های چهارگانه زبانی آشنا می کنیم. این موسسه با پشتوانه آموزشی دانشگاه کمبریج در جهت تربیت مدرسان زبان گام برمیدارد. کلیه اساتید پیوسته تحت آموزشهای ادواری ضمن خدمت با هدف به روز رسانی و ارتقا سطح کیفی آموزشی قرار میگیرند.
دبیرستان فرزانگان پویا

فرزانگان پویا مرکز بین المللی ICDL


ICDL مخفف عبارت گواهی نامه بین المللی کاربری رایانه شامل مجموعه آموزش هایی است که می بایست جهت حضور در دنیای مدرن و مبتنی بر کاربرد های متنوع رایانه از آنها بهره مند گردیم. دبیرستان پسرانه هوشمند فرزانگان پویا در سال 1388 از سوی بنیاد ملی ICDL ایران مجوز برگزاری دوره و آزمون های بین المللی را کسب نموده است و با در اختیار داشتن سایتی کاملا مجهز اقدام به آموزش و سنجش شما عزیزان می نماید.