چاپ        ارسال به دوست

گزارش ویژه برنامه جشن ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و به منظور برگزاری جشن و گرامیداشت مقام پدر روز یکشنبه 96/1/20 این مراسم با حضور دانش آموزان و پدران برگزار گردید.
در ابتدای مراسم پس از خیر مقدم و تبریک ایام به حضار عزیز، آقای قزلباش دقایقی درباره ولادت مولود کعبه حضرت علی (ع) و مقام پدر سخنرانی کردند .

در پایان فرمایشات، ضمن اشاره به اینکه پدر و مادر دو موجود تکرار نشدنی هستند، دانش آموزان با اهداء گل به پدران خود دست و روی آنها را بوسیدند و یکدیگر را در آغوش گرفتند.

پس از سخنرانی آقای قزلباش، مقام های کسب شده توسط دانش آموزان در مسابقات نختلف فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی و ... به اطلاع حضار رسید و پس از آن دانش آموز علیرضا امیرکاشانی، صاحب رتبه دوم تکنوازی در منطقه 5 به اجرای موسیقی زنده پرداخت.

پس از آن جناب آقای دکتر سید علیرضا مرتضوی در بخش آموزش خانواده در مورد رابطه ی پدر و پسر برای حضار سخنرانی فرمودند.

در ادامه مراسم اسامی دو نفر برگزیده مسابقه خاطره نویسی که پیش از برگزاری جشن خاطرات خود را تحویل داده بودند، اعلام گردید و به یادبودهایی به ایشان اهداء شد.
پس از آن آقای علی قزلباش به منظور بزرگداشت مقام پدر و تقدیر از بیش از 40 سال تربیت 4 نسل از نوجواناناین سرزمین از پدر بزرگوار خود جناب آقای قزلباش تقدیر کرده و یادبودی به ایشان هدیه کردند و با نمایش چند عکس از دوران نوجوانی و جوانی ایشان لحظات خاطره انگیزی را رقم زدند.

پس از بخش خاطره ها دانش آموز ایمان نوری به فراخور این مناسبت بزرگ شعر خوانی کرده و در ادامه آقای امیر رضا شیرازی به مولودی خوانی پرداختند.
بعد از اجرای مولودی دانش آموز محمد امین ساکی به اجرای استند آپ کمدی درباره پدر پرداخت.


در قسمت بعدی جشن مسابقه ویژه پدر و پسر ها برگزار شد که به پدر و فرزندان برگزیده مسابقه یادبودهایی اهدا گردید.

در پایان با یک عکس دسته جمعی با حضور فرزندان و پدران گرامی شان جشن به پایان رسید و میهمانان گرامی پذیرایی شدند.

در ضمن این جشن به یاد ماندنی غرفه نیکوکاری مستقر در راهروی دبیرستان که به مناسبت روز پدر برپا شده بود مورد بازدید و خرید به نفع بنیاد نیکوکاری دست های مهربان واقع گردید.

اخبار دبیرستان را در کانال های تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید:
کانال تلگرام دبیرستان فرزانگان پویا


کانال اینستاگرام دبیرستان فرزانگان پویا


٠٦:٣٥ - شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٥    /    تعداد نمایش : ٧٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج