چاپ        ارسال به دوست

گزارش اردوی اصفهان (یکم بهمن ماه الی پنجم بهمن ماه 1395 )

از تاریخ 5 دی ماه و با شروع امتحانات نوبت اول به منظور ایجاد فاصله بین نوبت اول و نوبت دوم و همچنین استراحت بعد از امتحانات نوبت اول و جهت آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با میراث تاریخی ایران عزیز و همچنین تجربه زندگی جمعی و تقویت روحیه اجتماعی دانش آموزان ، برگزاری اردوی اصفهان به آن ها اعلام شد و پس از انجام ثبت نام مقدماتی و مشخص شدن تعداد شرکت کنندگان در اردو اقدام به تهیه بلیط قطار و رزرو هتل شد . به منظور قرارگیری دانش آموزان در فضای تاریخی و همچنین صمیمی ، هتل سنتی طلوع خورشید به مدت 3 روز برای این اردو و اسکان دانش آموزان تدارک دیده شد .
جمعه یکم بهمن ماه پس از اتمام امتحانات نوبت اول و پس از برگزاری آزمون جمع بندی نوبت اول گزینه 2 ، دانش آموزان ساعت 7 شب در مدرسه گرد هم آمدند و پس از توضیح مربیان اردو پیرامون شرایط ، ضوابط و برنامه های اردو ، راهی راه آهن تهران شدند .
ساعت 15 : 22 قطار حرکت کرد و ساعت 6 صبح شنبه دوم بهمن ماه به اصفهان رسید .
پس از استقرار در هتل و صرف صبحانه ،دانش آموزان به استراحت پرداختند و پس از ناهار به سمت میدان نقش جهان حرکت کردند . در میدان امام ، پس از توضیح درباره این فضای تاریخی و بناهای موجود در آن به بازدید از مسجد شیـخ لطف الله ، مسجـد امام ، عالـی قاپو و بازار قیصریه پرداختند . پس از بازگشت از میدان امام و صرف شام در هتل ، دانش آموزان در حیاط مرکزی هتل که فضای بسیار صمیمی و دلنشینی داشت ، جمع شدند تا برنامه های جمعی در هتل آغاز شود .
دانش آموزان امیرکاشانی و یزدانی با اجرای قطعات موسیقی و همنوایی دانش آموزان ، فضای شاد و جذابی را برای بقیه بچه ها خلق کردند . همچنین دانش آموز محمد امین ساکی با اجرای استندآپ کمدی درباره اردوهای دانش آموزی و ... دقایق خاطره انگیزی برای بچه ها رقم زد .
روز یکشنبه سوم بهمن ماه ، دانش آموزان پس از صرف صبحانه راهی بوستان ناژوان شده و به بازدید از آکواریوم اصفهان ، اولین و بزرگ ترین آکواریوم تونلی ایران پرداختند . پس از آن به بازدید از کلیسای وانک محله جلفا راهی شدند . پس از این دو بازدید به هتل برگشته و ناهاررا میل کردند .
پس از ناهار و ساعاتی استراحت به سمت عمارت چهل ستون و هشت بهشت رفته و پس از آن از سی و سه پل و پل خواجو دیدن کردند . ( به امید جاری بودن زاینده رود )
پس از بازدیـدهای عصر به هتل برگشته و بعد از صرف شام ، برنامه جمعـی شب دوم هتل فرا رسید . این بار مسابقه پانتومیم بین دانش آموزان پایه سـوم و دهم و استنـدآپ کمدی و تئاتر دانش آموزان را سرگرم کرد و بعد از آن استراحت برای روز پایانی .
دوشنبه چهارم بهمن ماه دانش آموزان پس از صرف صبحانه به نظافت خود و اتاق ها و جمع آوری وسایل پرداخته و ساعت 12 ظهر اتاق ها تخلیه و تحویل هتل شد و بچه ها پس از صرف ناهار و ساعت 14 هتل را ترک کردند و ساعت 15 به سینما سنتر اصفهان رسیدن و بعد از خرید و تفریح به مجمموعه کوه صُفّه رفته و به بازی بولینگ پرداختند . پس از آن در سیتی سنتر اصفهان شام میل کردند و از آنجا به راه آهن رفته و ساعت 30 : 22 به سنت تهران بازگشتند . ساعت 8 صبح کلیه دانش آموزان به مدرسه برگشتند و به همراه خانواده هایشان به منظور استراحت به منزل رفتند تا پس از استراحت در روز سه شنبه 5 بهمن ماه ، روز چهارشنبه با انرژی و روحیه مضاعف نوبت دوم را آغاز نمایند .


٠٢:٥٧ - چهارشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج