چاپ        ارسال به دوست

نه به چهارشنبه سوری خطرناک

در همان روزهایی که پلاسکو تازه فروریخته بود و جستجوها برای یافتن پیکرهای شهدای آتش نشان و شهروندان از زیر آوار ادامه داشت، گروهی از شهروندان فعالیت داوطلبانه ای را آغاز کردند تا در روز چهارشنبه سوری امسال، آتش نشانان ماموریت کمتری داشته باشند؛ این فعالیت به کمپینی تبدیل شده به نام #نه_به_چهارشنبه_سوری_خطرناک.

در کنار هنرمندان و ورزشکاران، این دانش آموزان هستند که گوی سبقت را در این فعالیت اجتماعی از دیگران ربوده اند، دو روز پیش بیش از ۴۰ هزار دانش آموزان از حدود ۱۰۰ مدرسه در محدوده غرب استان تهران طوماری را امضا کرده و تعهد دادند که در مراسم چهارشنبه سوری از مواد محترقه استفاده نخواهند کرد. علاوه بر این دانش آموزان مدارس مختلف در سطح شهر تهران نیز طومار مشابهی را امضا کرده و به ایستگاه های آتش نشانی یا اماکن دیگر منتقل می کنند. بطوریکه تاکنون ده ها هزار تن از دانش آموزان در سراسر کشور به این رویداد پیوسته و البته همه روز بر تعداد اعضای آن افزوده می شود.

ما نیز در دبیرستان فرزانگان پویا امیدواریم با همکاری شما عزیزان و برگزاری جشن چهارشنبه سوری به شیوه آئینی با سلامتی و شادکامی به استقبال سال نو برویم.
٢٣:٠٩ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج