چاپ        ارسال به دوست

سخنرانی ویژه جناب آقای قزلباش

سخنرانی ویژه جناب آقای قزلباش برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
جناب آقای قزلباش ضمن تشکر از تلاش دانش آموزان در کسب نتایج بسیار خوب در المپیاد علمی و ربوکاپ و.... همچنین کسب نتایج خوب در امتحانات نوبت اول و آزمون های هفتگی با تاکید بر استمرار موفقیتها و کسب نتایج علی در نوبت دوم،بخاطرایجاد فرصت مطالعاتی و اجرای برنامه های تدوین شده توسط مدیران پایه،پنچشنبه های اردیبهشت ماه را تعطیل اعلام کردند.
همچنین با توجه به اتمام فعالیت های علمی و پژو هشی، زنگ پنچم دانش آموزان پایه دهم روزهای یکشنبه نیز تعطیل می باشد به غیر از دانش آموزان تیمهایی که می بایست برای مسابقات پیش رو آمادگی پیداکنند.
همچنین ایشان در ادامه صحبت ها راجع به پایه های یازدهم فرمودند:
دانش آموزان پایه یازدهم در طول هفته چند جلسه آموزشی ویژه دروس پایه دوازدهم را خواهند داشت تا با دروس سال آینده خود از سال جاری آشنائی پیدا نمایند.
شایان ذکرست جناب قزلباش اعلام کردند که در اردیبهشت ماه رفع اشکال کلیه دروس توسط دبیران صورت می پذیرد و دانش آموزان محترم می بایست بیشترین اوقات خود را صرف مطالعه بنمایند.
مدیرمحترم مدرسه فرزانگان پویا در پایان با تاکید بر حفظ مناسب بودن وضعیت ظاهری از نظر لباس و موی سر در طول مدت باقی مانده مدرسه برای تمام دانش آموزان آرزوی موفقیت و سلامت را از خداوند متعال خواستار شدند.٢١:٣٨ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٦٨٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج