چاپ        ارسال به دوست

شرح جشن اختتامیه سال تحصیلی 95-96 دبیرستان فرزانگان پویا

به نام خدا
جشن اختتامیه سال تحصیلی 96-95
یکشنبه 96/4/11 سالن اجتماعات شهید محبی ساعت 17
به منظور اختتامیه سال تحصیلی 96-95 اهدای جوایز نفرات برتر علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... مدرسه و همچنین اهدای کارنامه های پایانی نوبت سوم، طبق روال سال های گذشته این ویژه برنامه برگزار گردید.


جشن با آیاتی از قرآن کریم، سرود جمهوری اسلامی و خیر مقدم مجری برنامه آقای حسین کلهر آغاز شد و با اجرای موسیقی توسط آقای عید اظهری که از فارغ التحصیلان دبیرستان فرزانگان پویاا می باشند ادامه پیدا کرد. در ادامه جناب آقای قزلباش مدیریت دبیرستان شمن عرض خیر مقدم به مدعوین و حضار توضیحاتی را پیرامون سال تحصیلی گذشته و شرایط دبیرستان ایراد کردند.


پس از فرمایشات جناب آقای قزلباش با دعوت از آقای اسدزاده تقدیر از برگزیدگان علمی پژوهشی طول سال تحصیلی انجام گرفت و دانش آموزان جهت دریافت گواهی های شرکت، جوایز نقدی و ... روی سن حاضر شدند.


پس از برگزیدگان علمی پژوهشی، گروه موسیقی سنتی فریاد صبا به اجرا پرداختند و با نواختن قطعاتی خاطره انگیز فضای حاکم بر جشن را تغییر دادند.


پس از اجرای گروه موسیقی نوبت به تقدیر از برگزیدگان ورزشی رسید و دانش آموزانی که در منطقه ودر رشته های مختلف حائز زتبه شده بودند جهت دریافت حکم و کاپ قهرمانی و یادبودها روی سن حاضر شدند.


پس از این بخش آقای دهقان نژاد به عنوان معاون اجرایی، آقای شیرازی به عنوان معاون فرهنگی، آقای جمشیدی به عنوان مدیر پایه دهم و مشاور و آقای ساسانی به عنوان معاون فناوری اطلاعات درباره سالی که گذشت و شرایطی که بر مدرسه حاکم بود و روزهاییکه کنار دانش آموزان گذشت لحظاتی را به صحبت کرده و به زنده کردن خاطرات پرداختند.


پس از این بخش با دعوت از آقای شیرازی برگزیدگان فرهنگی هنری سال تحصیلی 69-95 و دانش آموزانی که در مسابقات سرود، تئاتر و مسابقات دیگر فرهنگی هنری حائز رتبه و مقام شده بودند جهت دریافت یادبودها و جوایز خود روی سن حاضر شدند.
پس از تقدیر از برگزیدگان فرهنگی آقای سعید اظهری به اجرای 2 قطعه موسیقی پرداختند و پس از آن نیز اهدای جوایز اصلی دبیرستان بر اساس جمع امتیازات آغاز شد و گروه اول جوایز خود را که شامل فلش های 16 Gb و 32Gb میشد دریافت نمودند.

پس از اهدای جوایز، گروه سرود دبیرستان به اجرای یک قطعه گروهی با عنوان "ایران، خاک مهر آئین" پرداختند و پس از آن اهدای جوایز گروه دوم انجام گرفت که شامل عضویت یکساله مجله همشهری، Mp3 Player، Smart board و هارد اکسترنال بود.

پس از اهدای جوایز گروه دوم دانش آموزان حسام شوشتری، علیرضا امیرکاشانی، محمد پوریا حنفی که در مسابقات موسیقی منطقه حائز رتبه شده بودند به اجرای همنوازی پرداختند و پس از آن اهدای جوایز گروه سوم که شامل جوایز ساعت سواچ، ربع سکه بهار آزادی، ست لباس ورزشی Adidas، بن خرید لباس به ارزش 5000000 ریال، LG Home media player بود و دانش آموزانی که در طول سال تحصیلی و در زمینه های مختلف فعالیت نمودند و امتیازات هر فعالیت را جمع آوری کردند جوایز خود را دریافت نموده و پس از آن دانش آموزان دیگر یادبودهای سال تحصیلی خود را دریافت نمودند.

در ادامه آقای علی قزلباش پیرامون سیاست های دبیرستان درباره اهدای جوایز و کسب امتیازها و هدف از طراحی ویترین جوایز و این سیستم تشویق دانش آموزان به توضیح پرداختند.


پس از آن اهدای جوایز دانش آموزان برتر در حوزه های مختلف و اهدای برترین جوایز اختتامیه آغاز شد.
دانش آموز امین عبدی با 1400 امتیاز برنده سفر مشهد به همراه دو نفر دیگر، دانش آموز احمدرضا محمدقربانی و علی محمد فیروز فر با 15500 امتیاز برنده هدفون Beats شدند و دانش آموز عرفان حسینی با 18500 امتیاز برنده لپ تاپ Lenovo شدند که جوایز خود را از دستان جناب آقای قزلباش دریافت نمودند.


در انتها نیز پس از گرفتن عکس یادگاری و پذیرایی از مدعوین جشن پایان یافت و در بسته هایی که از پیش تهیه شده بود کارنامه های سال تحصیلی 96-95 و یک سی دی خلاصه ای از فعالیت های دبیرستان در سال گذشته به کلیه حضار تقدیم شد.
ادامه تصاویر را از اینجا ببینید

اخبار دبیرستان را در کانال های تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید:
کانال تلگرام دبیرستان فرزانگان پویا
کانال اینستاگرام دبیرستان فرزانگان پویا


١٧:١٤ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٧١    /    تعداد نمایش : ٥٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج