چاپ        ارسال به دوست

جایزه ویژه 5000000 ریالی مسابقه بزرگ استعدادیابی زندگی آرزوها

🎬همراهان و مخاطبین مسابقه بزرگ استعدادیابی زندگی آرزوها سلام

❤️خداوند منان را شاکریم که در این ایام با همراهی دانش آموزان عزیز و خانواده های محترمشان توانستیم ابعاد دیگری از استعدادها و توانایی های دانش آموزان را به منصه ظهور برسانیم.

🎖و این مهم برگ زرینی است که با تلاش بی وقفه و خالصانه کادر ، پرسنل، دانش آموزان و اولیای گرانقدر دبیرستان دوره دوم فرزانگان پویا محقق شد.

📽فصل اول مسابقه بزرگ استعدادیابی زندگی آرزوها به اتمام رسید، مهمترین بخش این مسابقه نمایش استعدادهای کم نظیر دانش آموزان بود و ارائه ای از یک مسابقه اینترنتی متفاوت برای اینکه متذکر شویم که می توانیم تحت هر شرایطی با حرکت رو به جلو و محکم فرصت دیده شدن و شناخت بیشتر را برای دانش آموزان فراهم کنیم.

🏁زندگی همیشه سرشار از رقابت و لحظه های حساس بوده و خواهد بود اما حضور و پیگیری برای ارائه توانایی ها همیشه ارزشمندتر است.

🏆با تشکر از تمامی 16 شرکت کننده این دوره مسابقات که از دیدگاه ما همه برندگان واقعی این مسابقه هستند، اما چهار شرکت کننده فینال فرصت بیشتری برای ارائه استعداد خود داشتند، پس در این دوره هر چهار نفر حائز مقام برتر میباشند که اسامی آنان به شرح زیر است:
🥇آقای سینا حسینقلی زاد
🥇آقای پارسا توکلیان
🥇آقای سپهر جمشیدی
🥇آقای عرشیا صفاری


اما در نهایت جایزه ویژه 5000000 ریالی این دوره با توجه به کسب اکثریت آرا مخاطبان تعلق می گیرد به آقای سپهر جمشیدی دانش آموز پایه 10 رشته انسانی شرکت کننده رشته خوانندگی مسابقه بزرگ استعدادیابی زندگی آرزوها
#زندگی_آرزوها
#مسابقه
#فینال
#فرزانگان_پویا
#مدرسه_زندگی


٠١:٤٧ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٣١٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج