چاپ        ارسال به دوست

تحلیل آزمون گزینه۲

می دانید تحلیل آزمون یعنی چه؟

👈یعنی یکبار دیگر و اینبار در آرامش کامل سوالات آزمون را در مقابل خود بگذارید و تمام سوالات را مجدد حل کنید. قطعاً در این بین با سوالاتی روبرو می شوید که تسلط به پاسخ آنها ندارید.

خب چه باید بکنید؟
باید به مبحث مربوط به سوالی که بلد نیستید رجوع کنید و مجدد آن را مطالعه کنید تا در نهایت به آن سوال هم مسلط شوید.

👈اما کار اینجا تمام نمی شود. باید سوالاتی که در آزمون جواب درستی به آنها نداده اید را هم مجدد حل کنید و اشتباه خود را پیدا کرده و در دفترچه ای تحت عنوان #دفترچه_آزمون یادداشت کنید.

👈این دفترچه مخصوص آزمون هایی است که از الان تا قبل از کنکور در آنها شرکت می کنید. در این دفترچه تمام اشکالات، اشتباهات و خطاهایی که در آزمون ها داشته اید یادداشت می کنید تا همیشه یادتان باشد یک اشتباه را دوبار تکرار نکنید.

لازم است اقدامات زیر را به جهت تحلیل آزمون انجام داده و حداکثر تا مورخ ۵ اسفند ماه، تحلیل آزمون خود را تحویل #مدیرپایه دهید.

1⃣ چند برگه A4 و یک خودکار آماده کنید.

2⃣ سوالات و پاسخ های آزمون را پیش روی خود گذاشته و از دروس عمومی شروع کنید.

3⃣ شماره سوال را در برگه نوشته و مشخص کنید این سوال را به درستی پاسخ داده اید یا خیر. ‌اگر درست پاسخ داده اید کنار شماره سوال علامت ✔️ و اگر پاسخ نادرست داده اید علامت ❌ را قرار دهید.

4⃣ حال مشخص کنید علت پاسخ غلط دادن به سوال های دارای علامت ❌ چیست. آیا دانش کافی برای حل مسئله نبوده است؟ آیا دانش بوده است اما تسلط کافی نبوده است؟ آیا این مبحث را نخوانده بودید؟ آیا بی دقتی باعث دادن پاسخ نادرست شده است؟

5⃣ حال نوبت آن است که پاسخ صحیح سوال مدنظر را در برگه نوشته و آن را خوب فرابگیرد.

6⃣ پس از اینکه تمام سوالات عمومی و اختصاصی را تحلیل کردید باید نکات برجسته و مهم را که در این آزمون با آنها آشنا شده اید یا به هر دلیل برایتان جدید است وارد دفترچه آزمون کنید.

ارادتمند - جمشیدی🍀پاسخنامه ی آزمون گزینه دو
(جمعه ۳ اسفند)
جهت تحلیل آزمون 👇🏼👇🏼👇🏼


دانلود فايل : گزینه_دو.pdf ( 2591KB )


١٦:١٠ - جمعه ٣ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٦٤٤    /    تعداد نمایش : ١٤٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج